logotype

Przesłuchaj Bravo vol.5

Zamów nową płytę!

Fotosy

Bravo na Facebook!

Terminy imprez

Styczeń

 • 20.01. - Siołkowice Stare "Śtantin" (Bilety 696 979 776)
 • 27.01.-  Jełowa "Luxo"

Luty

 • 09.02. - Jemielnica "OswaldArena"
 • 10.02. - Jełowa "Luxo"
 • 11.02. - Pietna "Discoplex A4

 Kwiecień

 • 01.04. - Pietna "A4"
 • 02.04. - Jełowa "Luxo"
 • 14.04. - Wachów "Magnum"
 • 29.04. Pietna "A4"

 Maj

 • 19.05. - Jełowa "Luxo"
 • 20.05. - Pietna "A4"
 • 26.05. - Wachów "Magnum"

 


 

 

 

 

Polecamy!:

Rezerwuj termin

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

  606 526 669

Historia

1 stycznia 1998 roku Grzegorz Stróżyk, Rajmund Mientus i Mariusz Noparlik pierwszy raz zagrali ze sobą pod nazwą „BRAVO”. Z tą datą grupa oficjalnie rozpoczęła swe występy  na zabawach, weselach, festynach, studniówkach…

Po krótkim czasie wspólnego grania Mariusz Noparlik opuścił zespół, a w jego miejsce do grupy dołączyli Jacek Cichon i Łukasz Pasieka. Po dwóch latach występów z grupą „BRAVO” perkusista Rajmund Mientus zamienił się pałkami z Mirosławem Karpińskim na kolejne dwa lata.

W 2002r. w „życiu” zespołu nastąpił przełom pod względem muzycznym jak i personalnym. Perkusista Mirek i klawiszowiec Łukasz poszli swoją drogą, a do grupy dołączył Ferdynand Feliks lider „nikomu nieznanej” formacji „Saturn”, która w międzyczasie zakończyła swą działalność.

W nowym składzie chłopaki doszli do wniosku, iż repertuar oraz wymagania publiczności są na tyle duże, że zespół musi zasilić wokalistka.Tak też 1 kwietnia 2002r.( to nie prima aprilis'owy żart), Elżbieta Missa, Ferdynand Feliks, Jacek Cichon i Grzegorz Stróżyk rozpoczęli wspólne występy szukając nowego brzmienia i stylu grupy.

Po czterech wspólnie spędzonych latach z zespołem pożegnała się wokalistka Ela nagrywając wraz chłopakami ich pierwszą płytę z coverami  „Bravo 1”,  a po dzień dzisiejszy z chłopcami z „BRAVO” występuje Wioleta Gomółka  („wnuczka byłego pierwszego sekretarza....”).

W międzyczasie zespół wydaje dwie kolejne płyty "Bravo 2”, "Bravo3”, oraz zmienia skład. Z zespołu odchodzi Fred,  a zamienia go chłopak z „nieba”, grający dotychczas w grupie Heaven - David.

 

Przełom roku 2011/12 zapowiada się pracowicie zespół gra Bal sylwestrowy w Niemczech,  wokalistka Wiola występuje w telewizyjnym programie TVP2  „Bitwa na głosy” u boku Edyty Górniak, a zespół wydaje już kolejną płytę „ Bravo 4” i planuje wydać swoją własną piosenkę wraz z teledyskiem.

Z końcem 2012r. do zespołu wchodzi wokalistka Zosia znana także z występu w programie „Bitwa na głosy” w drużynie Edyty Górniak. W 2013r. zespół nagrywa swój pierwszy teledysk do piosenki „Amore Mio”, a wraz z początkiem 2014r. powstaje kolejna płyta „Bravo 5” z coverami i kolejny teledysk.

To nasza krótka biografia na ekscesy i pikantne wyznania z życia grupy przyjdzie czas jak na razie nikt nic nie pamięta...

Zapraszamy do naszej galerii!!! 

2018  Bravo Formacja Muzyczna  globbers joomla templates